Navigácia

Obsah

Obec sa teší zo schválenej podporovanej činnosti s názvom "Na bicykli po dedine"

Typ: ostatné
Obec sa teší zo schválenej podporovanej činnosti s názvom "Na bicykli po dedine" propagácia

ŽSK

"FINANČNE PODPORIL ŽILINSKÝ SAMOSPRÁVNY KRAJ"

 

V mesiaci august 2023 sa v našej obci uskutočnila realizácia projektu s názvom "Na bicykli po dedine". Projekt finančne vo výške 900,00 € z dotačného programu Regionálne dotácie podporil Žilinský samosprávny kraj.

Jeho realizáciou očakávame zvýšenie záujmu o cyklistiku nielen z radov občanov obce, ale aj jej návštevníkov. V rámci projektu bola vytvorená plocha pred obecným úradom na odkladanie bicyklov do stojanov. Najskôr sa odstránil starý podklad, kotrý sa vyložil novou dlažbou, obrubníkmi a palisádami za použitia cementu. Na vybudovanú plochu boli upevnené dva stojany na 10 bicyklov.

 

Veríme, že stojany využije čo najviac občanov a návštevníkov našej obce a budú slúžiť čo najdlhšie.

 

foto pred      foto po

                                 FOTO - PRED                                                  FOTO - PO       

 


Vytvorené: 6. 12. 2023
Posledná aktualizácia: 6. 12. 2023 10:15